Onze contactpersonen. Uw persoonlijke verzoek.

De belangrijkste verbinding is die van mens tot mens. Daarom staan onze medewerkers altijd tot uw beschikking - of u advies nodig hebt of vragen hebt over producten of iets wilt weten over onze services of vacatures. Hieronder vindt u alle juiste contactpersoon voor al uw vragen:

Onze contactpersonen in de binnenlandse verkoop:

Hermann Luikenga Hoofd verkoop Telefoon +49 4498 88-840
Fax +49 4498 88-5840
E-Mail h.luikenga@waskoenig.de
Waskönig+Walter
Kabel-Werk GmbH u. Co. KG

Ostermoorstraße 77
26683 Saterland
Franz-Josef Albers Hoofd binnendienst Telefoon +49 4498 88-839
Mobiel +49 151 20413511
Fax +49 4498 88-5839
E-Mail fj.albers@waskoenig.de
Waskönig+Walter
Kabel-Werk GmbH u. Co. KG

Ostermoorstraße 77
26683 Saterland
Ilona Braun Industrie/EVU Telefoon +49 4498 88-842
Fax +49 4498 88-5842
E-Mail i.braun@waskoenig.de
Waskönig+Walter
Kabel-Werk GmbH u. Co. KG

Ostermoorstraße 77
26683 Saterland
Felix Bednarek Groothandel Telefoon +49 4498 88-844
Fax +49 4498 88-5844
E-Mail f.bednarek@waskoenig.de
Waskönig+Walter
Kabel-Werk GmbH u. Co. KG

Ostermoorstraße 77
26683 Saterland
Anita Hoffmann-Ernst Groothandel Telefoon +49 4498 88-845
Fax +49 4498 88-5845
E-Mail a.hoffmann-ernst@waskoenig.de
Waskönig+Walter
Kabel-Werk GmbH u. Co. KG

Ostermoorstraße 77
26683 Saterland
Norbert Hornung Buitendienst Hessen / Nordrhein-Westfalen / Rheinland-Pfalz / Saarland Telefoon +49 4498 88-963
Mobiel +49 151 14637356
Fax +49 4498 88-900
E-Mail n.hornung@waskoenig.de
Waskönig+Walter
Kabel-Werk GmbH u. Co. KG

Ostermoorstraße 77
26683 Saterland
Jonas Janßen Groothandel Telefoon +49 4498 88-841
Fax +49 4498 88-5841
E-Mail j.janssen@waskoenig.de
Waskönig+Walter
Kabel-Werk GmbH u. Co. KG

Ostermoorstraße 77
26683 Saterland
Maria Kemnitz Industrie/EVU Telefoon +49 4498 88-849
Fax +49 4498 88-5849
E-Mail m.kemnitz@waskoenig.de
Waskönig+Walter
Kabel-Werk GmbH u. Co. KG

Ostermoorstraße 77
26683 Saterland
Olaf Müller Buitendienst Berlin / Brandenburg / Bremen / Hamburg / Mecklenburg-Vorpommern / Niedersachsen / Nordrhein-Westfalen / Sachsen / Sachsen-Anhalt / Schleswig-Holstein / Thüringen Telefoon +49 4498 88-748
Mobiel +49 151 14642867
Fax +49 4498 88-900
E-Mail o.mueller@waskoenig.de
Waskönig+Walter
Kabel-Werk GmbH u. Co. KG

Ostermoorstraße 77
26683 Saterland
Julia Rieken Industrie/EVU Telefoon +49 4498 88-923
Fax +49 4498 88-5923
E-Mail j.rieken@waskoenig.de
Waskönig+Walter
Kabel-Werk GmbH u. Co. KG

Ostermoorstraße 77
26683 Saterland
Thomas Stammermann Key Accounts Groothandels Bayern / Baden-Württemberg Telefoon +49 4498 88-846
Mobiel +49 175 5945731
Fax +49 4498 88-5846
E-Mail t.stammermann@waskoenig.de
Waskönig+Walter
Kabel-Werk GmbH u. Co. KG

Ostermoorstraße 77
26683 Saterland
Brigitte Stegemann Groothandel Telefoon +49 4498 88-831
Fax +49 4498 88-5831
E-Mail b.stegemann@waskoenig.de
Waskönig+Walter
Kabel-Werk GmbH u. Co. KG

Ostermoorstraße 77
26683 Saterland

Onze contactpersonen in de verkoop in het buitenland:

Johannes Friedrich Hoofd exportverkoop Telefoon +49 4498 88-912
Mobiel +49 176 18730912
Fax +49 4498 88-5912
E-Mail j.friedrich@waskoenig.de
Waskönig+Walter
Kabel-Werk GmbH u. Co. KG

Ostermoorstraße 77
26683 Saterland
Birgit Block Export Telefoon +49 4498 88-973
Fax +49 4498 88-5973
E-Mail b.block@waskoenig.de
Waskönig+Walter
Kabel-Werk GmbH u. Co. KG

Ostermoorstraße 77
26683 Saterland
Sabine Bruns Export Telefoon +49 4498 88-834
Fax +49 4498 88-5834
E-Mail sabine.bruns@waskoenig.de
Waskönig+Walter
Kabel-Werk GmbH u. Co. KG

Ostermoorstraße 77
26683 Saterland
Asmaa Klöver Export Telefoon +49 4498 88-835
Fax +49 4498 88-5835
E-Mail a.kloever@waskoenig.de
Waskönig+Walter
Kabel-Werk GmbH u. Co. KG

Ostermoorstraße 77
26683 Saterland
Kathrin Kruse Export Telefoon +49 4498 88-833
Fax +49 4498 88-5833
E-Mail k.kruse@waskoenig.de
Waskönig+Walter
Kabel-Werk GmbH u. Co. KG

Ostermoorstraße 77
26683 Saterland
Rieke Martens Export Telefoon +49 4498 88-894
Fax +49 4498 88-5833
E-Mail r.martens@waskoenig.de
Waskönig+Walter
Kabel-Werk GmbH u. Co. KG

Ostermoorstraße 77
26683 Saterland
Koos van Genderen Buitendienst Nederland Mobiel +49 176 18730300 (DE)
Mobiel +31 6 463 47 840 (NL)
E-Mail k.vangenderen@waskoenig.de
Waskönig+Walter
Kabel-Werk GmbH u. Co. KG

Ostermoorstraße 77
26683 Saterland
Aleksandar Ibric Buitendienst Slovenië, Kroatië, Roemenië, Bulgarije, Servië, Macedonië, Albanië, Montenegro, Bosnië, Hongarije Telefoon +381 35 245517
Mobiel +381 600 667701
E-Mail ibric@waskoenig.de
Waskönig+Walter
Kabel-Werk GmbH u. Co. KG

Ostermoorstraße 77
26683 Saterland
Connor Margetson Buitendienst Ierland Telefoon +353 1 280 7205
Mobiel +353 87 260 6297
Fax +353 1 280 7776
E-Mail connor@marlinent.ie
Waskönig+Walter
Kabel-Werk GmbH u. Co. KG

Ostermoorstraße 77
26683 Saterland
Pascal Rea Buitendienst Frankrijk Mobiel +33 6299 22570
E-Mail p.rea@rematec.fr
Waskönig+Walter
Kabel-Werk GmbH u. Co. KG

Ostermoorstraße 77
26683 Saterland
Christoph Scharnowski Buitendienst Groot Brittannië Telefoon +44 1925 747 606
Mobiel +49 170 9305947 (DE)
Mobiel +44 7508 231 691 (GB)
E-Mail christoph.scharnowski@alliedconductors.co.uk
Waskönig+Walter
Kabel-Werk GmbH u. Co. KG

Ostermoorstraße 77
26683 Saterland

Onze contactpersonen voor inkoop:

Wij streven ernaar om een langdurige relatie met onze leveranciers op te bouwen. Om dit te waarborgen en ons een volledig beeld te kunnen vormen van u en uw bedrijf, verzoeken wij u om ons vooraf enkele aanvullende gegevens te verstrekken. U kunt daartoe het formulier „leveranciersgegevens“ invullen en dit met uw gegevens naar ons verzenden.

Carsten Buß Hoofd inkoop Telefoon +49 4498 88-810
E-Mail ca.buss@waskoenig.de
Waskönig+Walter
Kabel-Werk GmbH u. Co. KG

Ostermoorstraße 77
26683 Saterland
Alfred Berghaus Technische inkoop Telefoon +49 4498 88-965
E-Mail a.berghaus@waskoenig.de
Waskönig+Walter
Kabel-Werk GmbH u. Co. KG

Ostermoorstraße 77
26683 Saterland
Carina Gugat Inkoop van hulp- en bedrijfsmaterialen, vaten + metaalbeheer Telefoon +49 4498 88-964
E-Mail c.gugat@waskoenig.de
Waskönig+Walter
Kabel-Werk GmbH u. Co. KG

Ostermoorstraße 77
26683 Saterland
Maria-Isabel Laut Inkoop Grondstoffen (metalen) en Metaal Management Telefoon +49 4498 88-913
E-Mail m.laut@waskoenig.de
Waskönig+Walter
Kabel-Werk GmbH u. Co. KG

Ostermoorstraße 77
26683 Saterland
Jörn Möller Inkoop grondstoffen Telefoon +49 4498 88-961
E-Mail j.moeller@waskoenig.de
Waskönig+Walter
Kabel-Werk GmbH u. Co. KG

Ostermoorstraße 77
26683 Saterland

Ons management:

Jörg Waskönig Directeur Telefoon +49 4498 88-0
Fax +49 4498 88-900
E-Mail info@waskoenig.de
Waskönig+Walter
Kabel-Werk GmbH u. Co. KG

Ostermoorstraße 77
26683 Saterland
Stefan Nestler Directeur Telefoon +49 4498 88-870
Fax +49 4498 88-5870
E-Mail s.nestler@waskoenig.de
Waskönig+Walter
Kabel-Werk GmbH u. Co. KG

Ostermoorstraße 77
26683 Saterland